Kontakt
OBSŁUGA KLIENTA
PPH Iwonex
Iwona Księżopolska
Ujrzanów 289
08-110 Siedlce
NIP 821-100-56-65
tel. 25 633 33 10
fax 25 644 62 67
kom. 515 090 114
biuro@iwonex.com.pl
iwonex@iwonex.com.pl
KIEROWNIKKOORDYNATOR PRODUKCJIKIEROWNIK PRODUKCJI
Anna Kowal
anna.kowal@iwonex.com.pl
kom.: 502 173 710
tel.: 25 633 33 10 w. 51
Mariusz Skowron
mariusz.skowron@iwonex.com.pl
kom.: 515 090 113
tel.: 25 633 33 10 w. 13
Tomasz Wielgórski
iwonex@iwonex.com.pl
kom.: 515 090 116
DYREKTOR HANDLOWYPRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Marcin Król
marcin.krol@iwonex.com.pl
tel. 515 090 118
Tomasz Masternak
tomasz.masternak@iwonex.com.pl
tel. 501 053 343
Ewa Rosłan
ewa.roslan@iwonex.com.pl
tel. 501 584 788

Bernarda Wojtkowska
bernarda.wojtkowska@iwonex.com.pl
tel. 508 170 699

KIEROWNIK WIELKOFORMATOWYGRAFIK WIELKOFORMATOWYGADŻETY
Piotr Siłakowicz
ploter@iwonex.com.pl
kom.: 797 170 800
Rafał Czapski
rafal.czapski@iwonex.com.pl
tel.: 25 633 33 10 w. 16
Anna Czyżewska
anna.czyzewska@iwonex.com.pl
tel.: 25 633 33 10 wew. 17
DZIAŁ GRAFICZNY
Aldona Oknińska
aldona.kesling@iwonex.com.pl
tel.: 25 633 33 10 w. 11
Sebastian Lewocki
sebastian.lewocki@iwonex.com.pl
tel.: 25 633 33 10 w. 15
Wojciech Marczuk
wojciech.marczuk@iwonex.com.pl
tel.: 25 633 33 10 w. 14
Facebook
Google+

Poligrafia

Druk offsetowy to obecnie najpopularniejsza technika druku.
Iwonex jako drukarnia offsetowa m.in.: wizytówki, teczki, papier firmowy, kalendarze, ulotki, plakaty reklamowe, książki, etykiety, druki akcydensowe.

Technologia offsetowa pozwala na druk na różnych grubościach papieru. Niekwestionowaną jego zaletą jest ekonomiczność i jakość. Używając 4 kolorów jesteśmy w stanie odwzorować większość kolorów. Ostatnie osiągnięcia technologii - lepsze blachy offsetowe, farby UV oraz naświetlarki CTP - umożliwiają druk bezrastrowy, który odwzorowuje wyrazistość obrazu ponad możliwości innych technik druku.